&noscript=1 /> Lüch Chi Plans - Vakantieboerderijen in St. Martin in Thurn Lüch Chi Plans
 
Lüch Chi Plans - gallery Photo
Hooien
Verse eieren van onze gelukkige kippen
Lüch Chi Plans - gallery Photo
Onze konijnen Nicole, Lessi en Flocky vinden het heerlijk om vertroeteld te worden
Onze gezellige hooglandrunderen bij hun middagmaal
Samy en Mila
Een beetje ontspannen na gedane arbeid
Lüch Chi Plans - gallery Photo
Lüch Chi Plans - gallery Photo

Lüch Chi Plans flower flower

Vakantie op de boerderij in St. Martin in Thurn

Werner Paratscha Untermoi, Str. Mirì 54 39030 St. Martin in Thurn
T +39 328 7384290 [email protected]
3 appartementen: 2-3 personen,  2-5 personen,  4-6 personen
Onze gasten houden bij ons van ...
  • Vertrekpunt voor mooie wandelingen
  • Dicht bij de natuur en met een adembenemend uitzicht op de Dolomieten
  • Veel ruimte om te spelen en uit te rusten
4,7
Zeer goed
(1 beoordeling)
Boerderij met Veeteelt
Producten van de boerderij:

eieren, vruchtenspreads, siroop, verse groenten van het seizoen

Aanbiedingen op de boerderij:

Dagelijks leven op de boerderij meemaken

Onze gasten houden bij ons van ...
  • Vertrekpunt voor mooie wandelingen
  • Dicht bij de natuur en met een adembenemend uitzicht op de Dolomieten
  • Veel ruimte om te spelen en uit te rusten

Beschrijving boerderij

Onze Chi Plans boerderij ligt tussen St. Martin in Thurn en Untermoi, met een ligweide en speeltuin en omgeven door bergen en weilanden. Start zowel gemakkelijke als meer uitdagende wandelingen direct vanaf onze boerderij. Geniet van de ochtenden met producten van de boerderij, zoals melk en eieren van onze gelukkige kippen, die we tot aan uw deur brengen.

Dagelijks leven op de boerderij

De Lüch Chi Plans is een boerderij met Veeteelt
  • veeteelt  (Schotse Hooglander) Moederkoeveeteelt
  • paardenhouderij
Deze dieren leven het hele jaar op onze boerderij
pony
Pony
geiten
Dwerggeiten
gevogelte
Kkppen
hond
Hond
kat
Katten
hazen
Dwerghazen
Runderen in de zomer op de alm

Belevenissen en aanbiedingen op de boerderij

Boerenaanbod
  • Dagelijks leven op de boerderij meemaken
  • gasten kunnen producten uit de tuin betrekken
Vrijetijd en activiteit in de winter
  • Skischoendroger
Wij spreken Duits, Italiaans en Engels
toevoegen aan voorkeurlijst
App. v.a. 60€ per nacht

Genietmomenten op de Lüch Chi Plans

Producten van de boerderij

  • eieren (Scharreleieren)
  • vruchtenspreads (Frambozenjam, Rodebessenjam)
  • siroop (Rodebessensiroop, Vlierbessenbloesemsiroop)
  • verse groenten van het seizoen (Courgettes, Selderij, Sla)

Accommodatie & prijzen

Voor al onze accommodaties geldt
Buitenruimte
  • Boerentuin
  • Ligweide
  • Terras
  • Kruidentuin
  • Hangmat
  • Barbecueën mogelijk
  • Kinderspeelplaats
  • Speelplaats in de natuur
  • Trampoline
Duurzame vakantie
  • Energiewinning uit hout: houtblokverwarming
Openbare binnenruimte
  • vereblijfsruimte (Spelletjes, Internetaansluiting, WiFi, Drempelvrije inrichting, Boeken)
  • skiruimte
Overige services
  • Geschikt voor mensen met een allergie
  • WiFi in openbare ruimte
  • Broodjesservice
  • Wasruimte
  • Afhaalservice vanaf trein- of busstation
Meer
  • Lastminuteaanbiedingen

Appartement Piz da Peres

4-6 personen (4 vaste bedden) 52m²
vanaf 130€ voor 4 volwassenen
Huisdieren zijn toegestaan in deze appartement.

Appartement Sas dla Crusc

2-5 personen (4 vaste bedden) 38m²
vanaf 70€ voor 2 volwassenen
Huisdieren zijn toegestaan in deze appartement.

Appartement Pütia

2-3 personen (2 vaste bedden) 28m²
vanaf 60€ voor 2 volwassenen
Huisdieren zijn toegestaan in deze appartement.

Ligging & aanrijroute

Aanrijroute

Rijd door het Putertal naar St. Lorenzen en sla af naar het Gadertal. Rijd naar St. Martin in Thurn en passeer het Ladin Museum tot u na ongeveer 4 km onze boerderij aan uw echterhand ziet.

In de omgeving

  • naar het dorpscentrum
    3 km
  • dichtstbijzijnde bushalte
    50 m
  • naar het supermarkt
    7 km
  • naar het eten
    200 m
  • naar het fietspad
    12 km
  • naar het skigebied
    7 km
  • naar de langlaufloipe
    10 km
  • naar de rodelbaan
    10 km
Lüch Chi Plans
in St. Martin in Thurn ligt op
1514 meter boven zeeniveau.

Activiteiten in de buurt

Zonsopgang op de Peitler
Bruneck
Miri-Track
Hiking trail from Antermoia - Plaza - Plan Murin - Fidelis - Antermoia
Winter hike to Maurerberg
Summer hike: Antermoia - Al Bagn Valdander - Ütia de Göma hut - Passo delle Erbe
Summer hike: Antermoia - Monte Muro
Antermoia

Boerderijbeoordelingen

Zo ervaren andere gasten het leven op de boerderij. Wil je jouw ervaring ook delen?
4,7
Zeer goed
(1 beoordeling)
Wir haben eine wunderschön Zeit in der Ferienwohnung verbringen können. Die Ausstattung der Ferienwohnung ist sehr gut u. wir haben uns direkt wie zu Hause gefühlt. Die Sauberkeit der Wohnung, mit der täglichen Müllentsorgung, dem Handtuchwechsel und der wöchentlichen...
op 11. September 2016 door Andreas u. Heike Stücher
4,7 "Zeer goed"
CIN: IT021082B5CGI9KIYG
Meer boerderijen
Nog steeds aan het zoeken?
Tussen de meer dan 1600 vakantieboerderijen in heel Zuid-Tirol zit gegarandeerd jouw droomboerderij.
Unterlattmayrhof flower flower flower
Andreas en Verena Hofer
Ritten (Bozen en omgeving)
Boerderij met Veeteelt
4,9  "Zeer goed" (3 beoordeling)
Rojenhof flower flower
Johann-Josef Federspiel
Graun in de Vinschgau (Vinschgau)
Boerderij met Veeteelt
5,0  "Uitstekend" (32 beoordeling)
Winterklaubhof flower flower flower
Arnold Rier
Kastelruth
Boerderij met Veeteelt
4,6  "Zeer goed" (2 beoordeling)
Oberguggenberghof flower flower flower
Florian Totmoser
Welsberg-Taisten
Boerderij met Veeteelt
5,0  "Zeer goed" (10 beoordeling)
Ansitz Pastreinbach flower flower flower flower
Evelyn Hanni
Eppan an der Weinstraße (Bozen en omgeving)
Boerderij met Fruitteelt, wijnbouw
5,0  "Zeer goed" (17 beoordeling)
Neuhaus flower flower flower
Markus Steinwandter
Toblach
Boerderij met Veeteelt
4,9  "Uitstekend" (41 beoordeling)
Leitnhof flower flower flower flower flower
Heinz Kager
Eppan an der Weinstraße (Bozen en omgeving)
Boerderij met Fruitteelt, wijnbouw
4,9  "Zeer goed" (7 beoordeling)
Falatschhof flower flower flower flower
Hans Bayer
Glurns (Vinschgau)
Boerderij met Fruitteelt
4,9  "Zeer goed" (10 beoordeling)